Nowoczesna łazienka – postaw na czarne baterie

by admin

Chcesz zmienić styl swojej łazienki, nadać jej czarnego charakteru. Nic bardziej prostego, skorzystaj z czarnej armatury. Twoja łazienka zyska sznyt niecodzienności, wyróżni się na tle innych wnętrz. W tekście przedstawiamy korzyści zerwania ze standardowym chromem w armaturze i wyboru czerni.

Zerwij z klasyką

W większości propozycji katalogowych od producentów znajdują się aranżacje, które zawierają armaturę w kolorystce klasycznego chromu. Bardziej wymagający i poszukujący luksusu Klienci są otwarci na takie kolory jak antyczna miedź czy mosiądz. Natomiast dla osób chcących odnaleźć nieoczywisty element w swoich łazienkach, czerń będzie idealnym wyborem. 

Czarną armaturę można wykorzystać jako element dekoracyjny. Idealnie będzie kontrastować z białą ceramiką, pozwoli przełamać grzeczną biel. Innym pomysłem na doskonałe wykorzystanie czarnej armatury w loftowych wnętrzach, industrialnych ścianach czy ceglanych aranżacjach. 

Czerń równa się elegancja

Czarne baterie to nie tylko ekstrawagancja, to również coraz częściej synonim elegancji i wyjątkowości. Jeszcze niedawno zakup czarnej armatury wiązał się z dużo większym kosztem, na który mogli sobie pozwolić jedynie przedstawiciele najwyższej warstwy społecznej. Dziś, wraz z rozwojem trendu na czarną armaturę, obniżył się również koszt jej zakupu. Dlatego coraz więcej producentów oferuje ekonomiczne linie czarnych elementów armatury łazienkowej. Z tym trendem doskonale utożsamiają się producenci i dystrybutorzy płytek ceramicznych, gdzie od kilku lat popularność zyskują czarny szkliwiony gres czy czarne mozaiki. 

Większa przestrzeń

Czarna armatura żyje w harmonii również z geometrią przestrzenną. Elementy czarnej armatury, takie jak baterie, przyciski czy deszczownice nie zmniejszają objętości pomieszczenia, nie sprawiają wrażenia przytłoczenia.

Nie bój się czerni

To nie przypadek, że coraz więcej Klientów decyduje się na użycie armatury w kolorze czarnym w swoich łazienkach, toaletach czy pokojach kąpielowych. Wykorzystanie czerni pozwala uzyskać designerski kontrast, nadaje szyku i elegancji oraz zrywa z klasyką. Do odważnych świat należy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta czarnej armatury łazienkowej.

Powiązane artykuły